Феттель виграв останню практику перед стартом Гран-прі Бахрейну

2 Квітня 2016, 17:03

Гонщик "Феррарі" показав найкращий час у третій сесії вільних заїздів, другим став Райкконен, третім - Росберг

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Болід</span> <span>Себастьяна</span> <span>Феттеля</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>AFP</span></span></p>
Болід Себастьяна Феттеля. Фото AFP

Німецький пілот "Феррарі" Себастьян Феттель показав найкращий час у третій практиці на другому етапі чемпіонату Формули-1 - Гран-прі Бахрейну.

Феттель в суботу проїхав один з кіл за 1 хвилину 31,683 секунди. Другий результат у партнера Феттеля по команді фіна Кімі Райкконена (+0,040). Замкнув трійку німець Ніко Росберг з "Мерседеса" (+0,421), раніше показав кращий час в перших двох практиках.

22. П.Верляйн Manor 1:35.724 4.041 16

Ви зараз переглядаєте новину "Феттель виграв останню практику перед стартом Гран-прі Бахрейну". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"