Гонщик Росберг виграв всі три сесії вільних заїздів Гран-прі Бразилії

8 Листопада 2014, 16:44

Німецький пілот "Мерседеса" домінує на передостанньому етапі чемпіонату світу Формули-1

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Ніко</span> <span class="hps">Росберг</span> <span class="hps">-</span> <span class="hps">поки що найкращий</span> <span class="hps">в</span> <span class=
Ніко Росберг - поки що найкращий в

Німецький пілот команди Формули-1 "Мерседес" Ніко Росберг показав найкращий час у всіх трьох сесіях вільних заїздів передостаннього етапу сезону - Гран-прі Бразилії.

В суботу під час третьої практики на трасі "Інтерлагос" Росберг показав кращий час кола – 1 хвилина 10,446 секунди. Другим, як і в п'ятничних вільних заїздах, став партнер німця по команді британець Льюїс Хемілтон (+0,114), третій результат показав пілот "Вільямса" Феліпе Маса (+0,429).

Трохи пізніше в суботу відбудеться кваліфікація (18:00 за Києвом), а завершиться уїк-енд недільної гонкою, яка розпочнеться о 18:00 за київським часом.