6 Вересня 2014, 17:35

Лідер сезону Ніко Росберг показав другий час

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span class="hps">Перша</span> <span class="hps">трійка</span> <span class="hps">кваліфікації</span> <span class="hps">на</span> <span class="hps">Гран</span><span>-прі</span> <span class="hp
Перша трійка кваліфікації на Гран-прі

Пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон виграв кваліфікацію до 13-му етапу чемпіонату світу "Формули-1" "Гран-прі Італії".

За підсумками заїздів британський гонщик майже на 0,3 секунди випередив партнера по команді Ніко Росберга. Третім став Вальттері Боттас, який виступає за "Вільямс".

Росіянин Данило Квят з "Торо Россо" за підсумками кваліфікації показав 11-ий час, але через накладеного раніше за зміну мотора штрафу піде в гонку 21-м.