Хемілтон виграв останню практику перед кваліфікацією Гран-прі Монако

24 Травня 2014, 14:03

Чотириразовий і діючий чемпіон світу Феттель показав четвертий час

<p style="text-align: justify;">Болід Льюіса Хемілтона на вулиці в Монако. Фото AFP</p>
Болід Льюіса Хемілтона на вулиці в Монако. Фото AFP

Британський пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон показав найкращий час у третій сесії вільних заїздів на шостому етапі чемпіонату Формули-1 – Гран-прі Монако.

У суботу чемпіон світу 2008 року проїхав своє найкраще коло за 1 хвилину 16,758 секунди, раніше він також продемонстрував найкращий час у першій практиці. Другий результат у гонщика "Ред Булл" Деніела Ріккьярдо (+0,050), третій – у партнера Хемілтона по команді Ніко Росберга (+0,116). Четвертим став чотириразовий і теперішній чемпіон світу Себастьян Феттель (+0,426) з "Ред Булл".

Кваліфікація Гран-прі Монако пройде в суботу і розпочнеться о 15:00 за київським часом. Гонка відбудеться у неділю в цей же час.

22. М.Еріксон Caterham 1:20.589 +3"831 30

Ви зараз переглядаєте новину "Хемілтон виграв останню практику перед кваліфікацією Гран-прі Монако". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"