Кімі Райкконен вперше в сезоні виграв кваліфікацію Гран-прі

1 Вересня 2018, 19:45

Себастьян Феттель став другим, а з другого ряду гонку почнуть Хемілтон і Боттас, з третього - Ферстаппен і Грожан

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Кімі</span> <span>Райкконен</span> <span>виграв</span> <span>кваліфікацію</span> <span>Гран</span><span>-прі</span> <sp
Кімі Райкконен виграв кваліфікацію Гран-прі

Гонщик команди "Феррарі" Кімі Райкконен виграв кваліфікацію 14-го етапу чемпіонату Формули-1 Гран-прі Італії, який проходить на автодромі Монци. Час фіна – 1 хвилина 19,119 секунди. Другим став його партнер по команді Себастьян Феттель (+0,161 секунди). З другого ряду в гонці стартують пілоти "Мерседеса" Льюїс Хемілтон (+0,175) і Вальттері Боттас (+0,537).

Гонка Гран-прі Італії відбудеться в неділю і розпочнеться о 16:10 за київським часом

20. С.Вандорн McLaren 20 1:22.085 9

Нагадаємо, що чемпіонат Формули-1 відновився після річної перерви в Бельгії тиждень тому. Гонку в Спа виграв Себастьян Феттель,який трохи скоротив відставання від лідируючого в особистому заліку Люіса Хемілтона з "Мерседеса". В активі британця 231 очко, у який посідає другий рядок німця - 214.

Ви зараз переглядаєте новину "Кімі Райкконен вперше в сезоні виграв кваліфікацію Гран-прі". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"