Лідер загального заліку чемпіонату світу з ралі Ожьє виграв етап в Швеції

14 Лютого 2016, 17:43

Французький гонщик пройшов дистанцію на 30 секунд швидше, ніж Хейден Педдон, який посів друге місце

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span class="hps">Себастьєн</span> <span class="hps">Ожьє</span> <span class="hps">лідирує</span> <span class="hps">в</span> <span class="hps">загальному</span> <span class="hps">заліку</span
Себастьєн Ожьє лідирує в загальному заліку

Француз Себастьєн Ожьє з команди "Фольксваген" здобув перемогу на етапі чемпіонату світу з класичного ралі (WRC), який пройшов у Швеції.

Француз показав протягом 1 годину 59 хвилин 47,4 секунди, другим став новозеландець Хейден Педдон ("Хюндай"), який програв переможцю 29,8 секунди, замкнув трійку норвежець Мадс Остберг ("Форд", +55,6 секунди).

У загальному заліку чемпіонату Ожьє лідирує з 56 очками, другим йде інший пілот "Фольксвагена" Андреас Міккельсен (33), замикає трійку Остберг (27).

Третій етап чемпіонату WRC пройде в Мексиці 4-6 березня.

Ви зараз переглядаєте новину "Лідер загального заліку чемпіонату світу з ралі Ожьє виграв етап в Швеції". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"