У загальному заліку двовладдя - Хемілтон і Феттель набрали по 43 очки

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Хемілтон</span> <span>з</span> <span>трофеєм</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>AFP</span>
Хемілтон з трофеєм. Фото AFP

Британський пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон став переможцем Гран-прі Китаю. Льюїс стартував з поула і не упустив свою перевагу.

Другим фінішував німець Себастьян Феттель з "Феррарі", а замкнув трійку на подіумі Макс Ферстаппен з "Ред Булл".

Для Хемілтона - це перша перемога в сезоні, п'ята в Китаї і п'ятдесят четверта в кар'єрі.

Тепер в загальному заліку двовладдя - Хемілтон і Феттель набрали по 43 очки. У Ферстаппена - 25.

c89ijlywaaekadf

Ви зараз переглядаєте новину "Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Китаю". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"