Німець Росберг вперше в кар'єрі виграв домашній Гран-Прі

20 Липня 2014, 17:21

Льюїс Хемілтон фінішував третім, стартувавши з 20 позиції

<p style="text-align: justify;"><span>Ніко Росберг. Фото AFP</span></p>
Ніко Росберг. Фото AFP

Німецький пілот команди "Мерседес" Ніко Росберг вперше став переможцем домашнього Гран-прі на трасі в Хоккенхаймі.

У неділю в гонці десятого етапу чемпіонату "Формули-1" Росберг після старту з поул-позишн фінішував першим вчетверте в сезоні. Другим став фін Вальттері Боттас з "Вільямса", замкнув трійку британець Льюїс Хемілтон ("Мерседес"), що стартував з 20 позиції.

Також в призовій десятці фінішували: 4. Себастьян Феттель ("Ред Булл"), 5. Фернандо Алонсо ("Феррарі"), 6. Деніел Ріккьярдо ("Ред Булл"), 7. Ніко Хюлькенберг ("Форс Індія"), 8 . Дженсон Баттон ("Макларен"), 9. Кевін Магнуссен ("Макларен"), 10. Серхіо Перес ("Форс Індія").

Після перемоги на Гран-прі Німеччини Росберг збільшив відрив від свого головного переслідувача у чемпіонаті Хемілтона з 4 до 14 очок. Після десяти етапів чемпіонату Росберг лідирує, маючи в активі 190 очок, а на рахунку Хемілтона - 176 балів.

Перша п'ятірка особистого заліку виглядає наступним чином:

1. Ніко Росберг ("Мерседес") - 190 очок,

2. Льюїс Хемілтон ("Мерседес") - 176,

3. Деніел Ріккьярдо ("Ред Булл") - 106,

4. Фернандо Алонсо ("Феррарі") - 97,

5. Вальттері Боттас ("Вільямс") - 91.

У Кубку конструкторів "Мерседес" продовжує впевнено лідирувати (366 очок). Другим йде "Ред Булл" (188), замикає трійку "Вільямс" (121).

Наступний етап чемпіонату відбудеться через тиждень в Угорщині.

Ви зараз переглядаєте новину "Німець Росберг вперше в кар'єрі виграв домашній Гран-Прі". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"