Німець Росберг вперше в кар'єрі виграв домашній Гран-Прі

Льюїс Хемілтон фінішував третім, стартувавши з 20-й позиції

Ніко Росберг. Фото AFP
Ніко Росберг. Фото AFP.
Німець Росберг вперше в кар'єрі виграв домашній Гран-Прі //smm9.ollcdn.net/img/article/5382/39_main.jpg //smm1.ollcdn.net/img/article/5382/39_tn.jpg Мотор Льюїс Хемілтон фінішував третім, стартувавши з 20-й позиції

Німецький пілоткоманди "Мерседес" НікоРосбергвперше ставпереможцемдомашньогоГран-прі натрасі вХоккенхаймі.

Унеділювгонцідесятогоетапу чемпіонату"Формули-1"Росбергпісля старту зпоул-позишнфінішував першимвчетвертевсезоні.Другим ставфінВальттеріБоттасз "Вільямса",замкнув трійкубританецьЛьюїсХемілтон ("Мерседес"),що стартував з20позиції.

Такожвпризовій десятціфінішували:4.СебастьянФеттель("РедБулл"),5.ФернандоАлонсо ("Феррарі"),6.ДеніелРіккьярдо("РедБулл"),7.НікоХюлькенберг("ФорсІндія"),8.ДженсонБаттон("Макларен"),9.КевінМагнуссен("Макларен"),10.СерхіоПерес("ФорсІндія").

Після перемогинаГран-прі НімеччиниРосбергзбільшиввідриввід свого головногопереслідувачау чемпіонатіХемілтоназ 4 до14очок.Післядесятиетапів чемпіонатуРосберглідирує,маючивактиві190очок,а на рахункуХемілтона-176балів.

Перша п'ятіркаособистого залікувиглядає наступним чином:

1.НікоРосберг("Мерседес")-190очок,

2.ЛьюїсХемілтон ("Мерседес")-176,

3.ДеніелРіккьярдо("РедБулл")-106,

4.ФернандоАлонсо ("Феррарі")-97,

5.ВальттеріБоттас("Вільямс")-91.

У Кубкуконструкторів"Мерседес"продовжує впевненолідирувати(366очок).Другим йде"РедБулл" (188), замикаєтрійку "Вільямс" (121).

Наступний етапчемпіонату відбудетьсячерезтижденьв Угорщині.

Ви зараз переглядаєте новину " Німець Росберг вперше в кар'єрі виграв домашній Гран-Прі". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"