Ніко Росберг достроково виграв Кубок за найбільшу кількість поулів

8 Листопада 2014, 19:36

Гонщик "Мерседеса" Ніко Росберг переміг у кваліфікації Гран-прі Бразилії, другим став Хемілтон, третім - Масса

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Ніко</span> <span class="hps">Росберг</span> <span class="hps">найшвидший в</span> <span class="hps">Бразилії</span><span>.</span> <span class="hps">Фото&
Ніко Росберг найшвидший в Бразилії. Фото&

Німець Ніко Росберг з "Мерседеса" показав найкращий час на 18-му етапі чемпіонату Формули-1 Гран-прі Бразилії. Раніше Росберг виграв також всі три сесії вільних заїздів. Німецький гонщик десятий раз в сезоні виграв кваліфікацію, достроково вигравши заснований FIA Кубок за більшу кількість поулов.

Росберг показав час 1 хвилина 10,023 секунди, випередивши на 0,033 секунди партнера по "Мерседесу" британця Льюїса Хемілтона. Третій результат показав Феліпе Масса з "Вільямса" - 1.10,247.

Також в першу десятку потрапили: 4. Вальттері Боттас ("Вільямс"), 5. Дженсон Баттон ("Макларен"), 6. Себастьян Феттель ("Ред Булл"), 7. Кевін Магнуссен ("Макларен"), 8. Фернандо Алонсо ("Феррарі"), 9. Деніел Ріккьярдо ("Ред Булл"), 10. Кімі Райкконен ("Феррарі").

Гонка Гран-прі Бразилії пройде в неділю і розпочнеться о 18:00 за київським часом. Прогноз обіцяє високу ймовірність дощу.

18. П.Мальдонадо Lotus 18 1:12.233 7

Ви зараз переглядаєте новину "Ніко Росберг достроково виграв Кубок за найбільшу кількість поулів". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"