27,7
31,49

Ніко Росберг достроково виграв Кубок за найбільшу кількість поулів

Гонщик "Мерседеса" Ніко Росберг переміг у кваліфікації Гран-прі Бразилії, другим став Хемілтон, третім - Масса

Ніко Росберг найшвидший в Бразилії. Фото&
Ніко Росберг найшвидший в Бразилії. Фото&.
Ніко Росберг достроково виграв Кубок за найбільшу кількість поулів //smm1.ollcdn.net/img/article/5677/9_main.jpg //smm3.ollcdn.net/img/article/5677/9_tn.jpg Мотор Гонщик "Мерседеса" Ніко Росберг переміг у кваліфікації Гран-прі Бразилії, другим став Хемілтон, третім - Масса

НімецьНікоРосберг з"Мерседеса" показавнайкращий часна 18-му етапічемпіонатуФормули-1Гран-пріБразилії.РанішеРосбергвигравтакож всітрисесіївільнихзаїздів.Німецькийгонщикдесятийразвсезонівигравкваліфікацію,дострокововигравшизаснованийFIAКубокза більшу кількістьпоулов.

Росбергпоказавчас1хвилина10,023секунди,випередившина0,033секундипартнерапо "Мерседесу"британцяЛьюїсаХемілтона.ТретійрезультатпоказавФеліпеМасса з "Вільямса"-1.10,247.

Такожвпершудесяткупотрапили:4.ВальттеріБоттас("Вільямс"),5.ДженсонБаттон("Макларен"),6.СебастьянФеттель("РедБулл"),7.КевінМагнуссен("Макларен"),8.ФернандоАлонсо ("Феррарі"),9.ДеніелРіккьярдо("РедБулл"),10.КіміРайкконен("Феррарі").

ГонкаГран-пріБразиліїпройдевнеділюі розпочнеться о18:00за київським часом.Прогнозобіцяєвисокуймовірністьдощу.

18. П.МальдонадоLotus181:12.2337

Ви зараз переглядаєте новину " Ніко Росберг достроково виграв Кубок за найбільшу кількість поулів". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"