Ніко Росберг – найкращий у третій практиці перед стартом Гран-прі Угорщини

Росберг став найкращим у третій практиці на Гран-прі Угорщини Формули-1, другий - Ферстаппен, третій - Ріккьярдо

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Обслуговування</span> <span>боліда</span> <span>Ніко</span> <span>Росберга</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>AFP</span></span></p>
<p style="text-align: j
Обслуговування боліда Ніко Росберга. Фото AFP

Німецький пілот "Мерседеса" Ніко Росберг показав найкращий час у третій сесії вільних заїздів на 11-му етапі чемпіонату Формули-1 - Гран-прі Угорщини.

У суботу на трасі "Хунгарорінг" в передмісті Будапешта лідер особистого заліку проїхав один зі своїх кіл за 1 хвилину 20,261 секунди. Другим і третім стали гонщики "Ред Булл" - Макс Ферстаппен (+0,002) і Деніел Ріккьярдо (+0,465) відповідно.

Кваліфікація Гран-прі Угорщини відбудеться в суботу і почнеться о 15:00 за київським часом, гонка візьме старт в цей же час у неділю

22. Р.Харьянто Manor 1:23.513 3.252 23

Ви зараз переглядаєте новину "Ніко Росберг – найкращий у третій практиці перед стартом Гран-прі Угорщини". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"