Ніко Росберг виграв перше тренування перед стартом Гран-прі Італії

2 Вересня 2016, 13:03

Німецький гонщик "Мерседеса" став найкращим в першій практиці на Гран-прі Італії

<p style="text-align: justify;">Болід Ніко Росберга показав найкращий час у першій сесії вільних заїздів. Фото AFP</p>

Німецький пілот "Мерседеса" Ніко Росберг показав найкращий час у першій сесії вільних заїздів на 14-му етапі чемпіонату Формули-1 – Гран-прі Італії.

У п'ятницю на трасі в Монці Росберг проїхав один зі своїх кіл за 1 хвилину 22,959 секунд. Другим став його партнер по команді, триразовий чемпіон світу і лідер особистого заліку нинішнього сезону британець Льюїс Хемілтон (+0,203). Трійку кращих замкнув фін Кімі Райкконен з "Феррарі" (+1,088).

Друга практика на Гран-прі Італії пройде в п'ятницю і почнеться о 15:00 за київським часом.

22. К.Магнуссен Renault 1:26.956 3.997 32

Ви зараз переглядаєте новину "Ніко Росберг виграв перше тренування перед стартом Гран-прі Італії". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"