Першу практику Гран-прі Бельгії виграв Ніко Росберг

21 Серпня 2015, 12:59

Після майже місячної перерви поновився чемпіонат Формули-1

<p style="text-align: justify;">Гран-прі Бельгії. Ніко Росберг виграв першу сесію вільних заїздів. Фото AFP</p>
Гран-прі Бельгії. Ніко Росберг виграв першу сесію вільних заїздів. Фото AFP

Німецький пілот "Мерседеса" Ніко Росберг показав найкращий час у першій сесії вільних заїздів на 11-му етапі чемпіонату Формули-1 – Гран-прі Бельгії.

У п'ятницю на трасі в Спа Росберг проїхав один зі своїх кіл за 1 хвилину 51,082 секунди. Другим став діючий чемпіон світу і партнер Росберга по команді Льюїс Хемілтон (+0,242). Трійку якнайшвидших замкнув Деніел Ріккьярдо з "Ред Булл" (+0,291).

На виході з одного з поворотів машину гонщика "Лотуса" Пастора Мальдонадо розвернуло, і він врізався у відбійник.

0005_110

Друга практика Гран-прі Бельгії пройде в п'ятницю і розпочнеться о 15:00 за київським часом.

20. Р.Мері Manor 1:56.086 5.004 17

Ви зараз переглядаєте новину "Першу практику Гран-прі Бельгії виграв Ніко Росберг". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"