Першу практику останнього Гран-прі сезону виграв Хемілтон

21 Листопада 2014, 13:38

Британський пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон став кращим в першій вільній практиці на Гран-прі Формули-1 в Абу-Дабі

<p style="text-align: justify;">Болід Хемілтона в п'ятницю був найшвидшим в Абу-Дабі. Фото AFP</p>
Болід Хемілтона в п'ятницю був найшвидшим в Абу-Дабі. Фото AFP

Лідер сезону Льюїс Хемілтон показав час 1 хвилина 43,476 секунди. Другий результат у його напарника і конкурента за титул німця Ніко Росберга (+0,133 секунди), третій час у іспанця Фернандо Алонсо з "Феррарі" (+1,708).

Хемілтон і Росберг в неділю розіграють між собою чемпіонський титул. Хемілтон з 334 очками випереджає Росберга на 17 балів. Хемілтону для перемоги потрібно фінішувати як мінімум другим, Росбергу необхідно перемагати розраховувати на те, щоб Хемілтон опинився нижче другого місця. В разі сходу Росберга Хемілтон автоматично стане чемпіоном, а якщо зійде британець, то Росберга влаштує навіть п'яте місце.

За традицією Гран-прі стартує в п'ятницю двома сесіями вільних заїздів об 11:00 і 15:00 за київським часом. В суботу відбудеться третя практика (12:00) і кваліфікація (15:00), а в неділю під час гонки (15:00) стане відомий переможець чемпіонату.