Результати третьої практики перед Гран-прі Австрії

20 Червня 2015, 14:39

Кращий результат показав Себастьян Феттель, друге місце у Люїса Хемілтона, третє – у Кімі Райкконена

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span class="hps">Себастьян</span> <span class="hps">Феттель</span> <span class="hps">показав</span> <span class="hps">найкращий час</span> <span class="hps">у третій практиці</span><span>.</
Себастьян Феттель показав найкращий час у третій практиці.

Німецький пілот "Феррарі" Себастьян Феттель показав найкращий результат у третьої сесії вільних заїздів на восьмому етапі чемпіонату Формули-1 - Гран-прі Австрії.

У суботу чотириразовий чемпіон світу, який раніше продемонстрував найкращий результат у другій практиці, проїхав один зі своїх кіл за 1 хвилину 9,994 секунди. Другим став гонщик "Мерседеса" Льюїс Хемілтон (+0,017), третім - партнер Феттеля по команді Кімі Райкконен (+0,183).

Пізніше в суботу (з 15:00 до 16:00) пройде кваліфікація Гран-прі Австрії, гонка пройде в неділю (старт о 15:00).