Ріккардо виграв Гран-прі Угорщини, а Хемілтон піднявся на подіум, стартувавши останнім

27 Липня 2014, 17:34

Наступний етап Формули-1 пройде через місяць у Бельгії

Даніель Ріккардо. Фото AFP
Даніель Ріккардо.. Фото AFP

В Угорщині завершився останній перед місячної паузою етап чемпіонату світу Формули-1.

Виграв Гран-прі Угорщини австралійський пілот "Ред Булл" Даніель Ріккардо, для якого ця перемога стала другою в сезоні.

Друге місце зайняв іспанець Фернандо Алонсо на "Феррарі". Третім став гонщик "Мерседеса" Льюїс Хемілтон, що є неймовірним результатом: англієць стартував з останнього ряду через заміну шасі перед стартом гонки. По ходу гонки він обійшов 18 гонщиків!

Після Гран-прі Угорщини Формула-1 йде на традиційний літній перерва - вільні заїзди Гран-прі Бельгії пройдуть тільки 22 серпня, гонка - 24 серпня.

Ви зараз переглядаєте новину "Ріккардо виграв Гран-прі Угорщини, а Хемілтон піднявся на подіум, стартувавши останнім". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"