28,03
31,95

Ріккардо виграв Гран-прі Угорщини, а Хемілтон піднявся на подіум, стартувавши останнім

Наступний етап Формули-1 пройде через місяць у Бельгії

Ріккардо виграв Гран-прі Угорщини, а Хемілтон піднявся на подіум, стартувавши останнім Мотор Наступний етап Формули-1 пройде через місяць у Бельгії

В Угорщинізавершився останнійпередмісячноїпаузоюетап чемпіонатусвіту Формули-1.

ВигравГран-прі Угорщиниавстралійськийпілот "РедБулл" ДаніельРіккардо,дляякогоця перемогастала другоювсезоні.

Друге місцезайняв іспанецьФернандоАлонсо на"Феррарі".Третім ставгонщик"Мерседеса"ЛьюїсХемілтон,щоє неймовірнимрезультатом:англієцьстартував зостаннього рядучерез замінушасіпередстартомгонки.По ходугонкивін обійшов18гонщиків!

ПісляГран-прі УгорщиниФормула-1йде натрадиційний літнійперерва -вільні заїздиГран-пріБельгіїпройдуть тільки22 серпня,гонка -24 серпня.

Ви зараз переглядаєте новину " Ріккардо виграв Гран-прі Угорщини, а Хемілтон піднявся на подіум, стартувавши останнім". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"