Росберг виграв третю практику перед Гран-прі Японії

26 Вересня 2015, 09:52

Кваліфікація пройде в суботу, гонка - в неділю

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span class="hps">Ніко Росберг</span> <span class="hps">виграв останню</span> <span class="hps">практику</span> <span class="hps">перед</span> <span class="hps">Гран-прі Японії</span><span>.<
Ніко Росберг виграв останню практику перед Гран-прі Японії.

Німецький пілот "Мерседеса" Ніко Росберг показав кращий час у третій сесії вільних заїздів на Гран-прі Японії - 14-му етапі чемпіонату Формули-1.

Росберг в суботу проїхав краще коло за 1 хвилину 33,995 секунди. Його напарник по "Мерседесу", лідер особистого заліку Льюїс Хемілтон програв лідеру 0,297 секунди. Третій результат у Деніела Ріккьярдо з "Ред Булла" - 1.34,497.

Нагадаємо, кваліфікація Гран-прі Японії розпочнеться в суботу о 09:00. Гонка пройде в неділю о 8:00.

Ви зараз переглядаєте новину "Росберг виграв третю практику перед Гран-прі Японії". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"