Себастьєн Ожьє став чемпіоном світу з ралі

Для французького гонщика це шостий титул в кар'єрі

У Ожьє шостий титул. Фото
У Ожьє шостий титул. Фото .
Себастьєн Ожьє став чемпіоном світу з ралі //smm6.ollcdn.net/img/article/11899/49_main_new.1542559549.jpg //smm9.ollcdn.net/img/article/11899/49_tn.1542559549.jpg Мотор Для французького гонщика це шостий титул в кар'єрі

Французький гонщик Себастьєн Ожье в шостий раз в кар'єрі став переможцем чемпіонату світу з класичного ралі (WRC).

У неділю на заключному етапі чемпіонату в Австралії Ожьє, який виступав в команді M-Sport Ford, став п'ятим, тоді як його найближчі переслідувачі в чемпіонаті бельгієць Тьєррі Невілль (Hyundai) і естонець Отт Тянак (Toyota) не фінішували.

Перемогу на етапі здобув фін Ярі-Матті Латвала (Toyota), другим став новозеландець Хейден Паддон (Hyundai), третім – норвежець Мадс Естберг (Citroën).

Ожьє за підсумками сезону набрав 219 очок, Невілль – 201, Тянак – 181. Перемогу в заліку виробників здобула Toyota.

Раніше повідомлялося, що Ожьє в сезоні-2019 повернеться в команду Citroën. На рахунку французького гонщика чотири чемпіонські титули з Volkswagen і два з M-Sport Ford. За кількістю чемпіонських титулів Ожьє поступається лише своєму співвітчизнику Себастьяну Лебу, на рахунку якого дев'ять титулів.

Раніше ми писали, що
дружина легендарного гонщика Петеранселя візьме участь в "Дакарі"-2019.

Ви зараз переглядаєте новину " Себастьєн Ожьє став чемпіоном світу з ралі". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"