Себастьєн Ожьє в четвертий раз поспіль виграв чемпіонат світу з ралі

16 Жовтня 2016, 14:34

Французький гонщик переміг на "Ралі Каталонії" і за два етапи до фінішу чемпіонату гарантував собі чемпіонство

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Машина</span> <span>Себастьєн</span>а <span>Ожьє</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>AFP</span></span></p>
Машина Себастьєна Ожьє. Фото AFP

Француз Себастьєн Ожьє з команди Volkswagen в четвертий раз поспіль виграв чемпіонат світу з ралі, ставши першим на "Ралі Каталонії" і оформивши перемогу в сезоні достроково, за два етапи до кінця.

У Каталонії на 12-му етапі сезону Ожьє показав протягом 3 годині 13 хвилин 3,6 секунди. Другим став іспанець Дані Сордо (+15,6), третім - бельгієць Тьєрі Невіл (+1 хвилина 15 секунд). Обидва представляють Hyundai.

У сезоні Ожье, який став чотириразовим чемпіоном світу, набрав 222 очки і став недосяжним для найближчих переслідувачів - норвежця Андреаса Міккельсена (Volkswagen) і Невіла.

Ви зараз переглядаєте новину "Себастьєн Ожьє в четвертий раз поспіль виграв чемпіонат світу з ралі". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"