Стартував Гран-прі Бельгії: перше тренування виграв Кімі Райкконен

25 Серпня 2017, 13:23

Кімі Райкконен став кращим в першій практиці на Гран-прі Бельгії в Формулі-1

<p style="text-align: justify;">Болід Кімі Райкконена. Фото twitter.com/ScuderiaFerrari</p>
Болід Кімі Райкконена. Фото twitter.com/ScuderiaFerrari

Пілот команди "Феррарі" Кімі Райкконен став кращим в першій вільній практиці на 12-му етапі чемпіонату Формули-1 – Гран-прі Бельгії.

Фінн пройшов по трасі автодрому "Спа-Франкоршам" 13 кіл, кращий з яких – за 1 хвилину 45,502 секунди. Другий час показав пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон (+0,053 секунди; 19 кіл), третє – партнер Райкконена по команді німець Себастьян Феттель (+0,145; 13).

Друга вільна практика пройде пізніше в п'ятницю. Кваліфікація відбудеться в суботу, гонка – в неділю.

20. Ф.Масса Williams без времени 3

Нагвдвємо, що попередній етап Формули-1 – Гран-прі Угорщини – виграв Себастьян Феттель.

Ви зараз переглядаєте новину "Стартував Гран-прі Бельгії: перше тренування виграв Кімі Райкконен". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"