Стартував Гран-прі Угорщини: поки найкращий час у Ріккьярдо

28 Липня 2017, 13:53

У суботу пройде третя практика і кваліфікація, в неділю – гонка

<p style="text-align: justify;">Деніел Ріккьярдо показав найкращий час у першій частині заїздів. Фото AFP</p>
Деніел Ріккьярдо показав найкращий час у першій частині заїздів. Фото AFP

У столиці Угорщини Будапешті стартував 11-ий в сезоні Гран-прі Формули-1. У перших вільних заїздах найкращий час показав австралійський пілот "Ред Булл" Деніел Ріккьярдо.

Ріккьярдо в п'ятницю проїхав одне з кіл за 1 хвилину 18,486 секунди. Другий результат у фінського пілота "Феррарі" Кімі Райкконена (+0,234 секунди). Третім став британець Льюїс Хемілтон (+0,372) з "Мерседеса".

Друга практика пройде в п'ятницю, початок о 15:00 за київським часом. У суботу пройде третя практика і кваліфікація, в неділю – гонка.

Нагадаємо, що попередній Гран-прі – етап в Великій Британії - виграв Льюїс Хемілтон.

20. П.Верляйн Sauber 1:22.490 4.004 29

Ви зараз переглядаєте новину "Стартував Гран-прі Угорщини: поки найкращий час у Ріккьярдо". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"