13 Квітня 2016, 12:32

17-річний Мік Шумахер проводить сезон у Формулі-4

<p style="text-align: justify;">Мік Шумахер з трофеями. фото grandprix247.com</p>
Мік Шумахер з трофеями. фото grandprix247.com

Син семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера Мік Шумахер поки не думає про виступи в "Королівських гонках", заявила менеджер знаменитого гонщика Сабіна Кем.

Шумахер-молодший в нинішньому сезоні продовжує виступати в італійській серії "Формули-4". У своєму дебютному сезоні Мік Шумахер посів десяте місце в особистому заліку чемпіонату, вигравши одну гонку. У минулі вихідні 17-річний німець здобув перемогу на першому етапі сезону в Мізано.

"Зараз він на рік старший, має більше досвіду, і став сильніше психологічно. Для нього піде на користь ще один рік Формули-4. Формула-1, звичайно, ще десь далеко. Це не те питання, яке відіграє важливу роль у нашій щоденній роботі. Це все ще дуже далеко", – заявив Ким.

Міхаель Шумахер, який серйозно постраждав під час падіння під час катання на гірських лижах у французькому Мерибеле в кінці грудня 2013 року, з вересня 2014 проходить відновлення на своїй швейцарській віллі, розташованій на березі Женевського озера, інформації про стан спортсмена надходить вкрай мало.

Ви зараз переглядаєте новину "Син Міхаеля Шумахера поки не збирається виступати у Формулі-1". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"