Син Шумахера виграв європейський чемпіонат Формули-3

13 Жовтня 2018, 20:41

19-річний Мік Шумахер став другим в гонці в Німеччині і гарантував собі перемогу в чемпіонаті

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Мік</span> <span>Шумахер</span> <span>виграв</span> <span>чемпіонат</span> <span>Формули</span><span
Мік Шумахер виграв чемпіонат Формули

Син семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера Мік переміг в європейському чемпіонаті Формули-3. В суботу 19-річний Мік Шумахер в другій гонці заключного етапу чемпіонату Формули-3 в Німеччині прийшов до фінішу другим. Цього вистачило для того, щоб достроково завоювати чемпіонський титул.

Чемпіонат завершиться в неділю третьою гонкою. Для Міка Шумахера цей сезон у Формулі-3 став другим в кар'єрі
.

Нагадаємо, що Мік Шумахер незабаром може увійти до молодіжної програми розвитку "Феррарі".Як зазначається, італійська стайня рада розглянути пілота, чий батько довгі роки був головним гонщиком команди.

Раніше ми писали, що син Шумахера проїхав на боліді батька в честь першої перемоги легендарного гонщика. Мік сів за кермо боліда 1994 року в трасі в Бельгії.

В кінці грудня 2013 року Міхаель Шумахер серйозно постраждав при падінні під час катання на гірських лижах у французькому Мерибеле. Гонщик отримав черепно-мозкову травму з множинними пошкодженнями обох півкуль мозку і крововиливом.

Нещодавно з'явилася інформація, що Міхаель Шумахер плаче, дивлячись на гори і озеро.

Ви зараз переглядаєте новину "Син Шумахера виграв європейський чемпіонат Формули-3". Інші Новини формули 1 дивіться в блоці "Останні новини"