ЧС в Білорусі: друга перемога Норвегії та перший успіх господарів

На чемпіонаті світу з хокею в Білорусі тривають матчі групового етапу

Збірна Білорусі обіграла команду Казахстану. фото AFP
 Збірна Білорусі обіграла команду Казахстану. фото AFP.

Хокеїсти збірної Білорусі добилися першої перемоги, обігравши команду Казахстану. Зустріч, що відбулася в неділю на льоду "Мінськ-Арени", завершилася з рахунком 4:1 (0:1, 2:0, 2:0). У складі переможців голами відзначилися Андрій Степанов (23-тя хвилина), Микола Стасенко (31), Сергій Костіцин (42), Олексій Калюжний (60), а єдину шайбу казахстанської збірної закинув Андрій Гаврилін (5).

Збірна Норвегії взяла верх над командою Данії. Зустріч групи А на стадіоні "Чижівка-Арена" завершилась з рахунком 4:3 (1:2, 2:0, 1:1) на користь норвежців, у складі яких відзначилися Юнас Холес (7-а хвилина), Кен-Андре Олімб (23-тя), Пер- Оге Скредер (32 -а, булліт ) і Матс Трюгг (53-тя) . У данців шайби закинули Мортен Поульсен (3-а), Фредерік Сторм (3- я) і Яннік Хансен (57-).

Усі матчі чемпіонату світу- 2014 з хокею.

Ви зараз переглядаєте новину " ЧС в Білорусі: друга перемога Норвегії та перший успіх господарів". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"