27,98
31,9

"Дніпро" обіграв "Білий Барс" і впритул наближається до лідера УХЛ

Відставання "Дніпра" від першого місця тепер становить лише одне очко

Сергій Афанасьєв (ліворуч) став автором переможної шайби "Дніпра". фото uhl.com.ua.
"Дніпро" обіграв "Білий Барс" і впритул наближається до лідера УХЛ //smm4.ollcdn.net/img/article/12013/82_main_new.1545855481.jpg //smm2.ollcdn.net/img/article/12013/82_tn.1545855481.jpg Хокей Відставання "Дніпра" від першого місця тепер становить лише одне очко

У Білій Церкві відбувся другий матч 25-го туру чемпіонату Української хокейної ліги, в якому "Білий Барс" приймав "Дніпро". Раніше херсонці п'ять разів перемагали в очних протистояннях. Як і у всіх попередніх зустрічах, рахунок у поєдинку відкрили хокеїсти "Дніпра" – зручною передачею Кирила Бондаренка скористався Олексій Янішевський, який закинув 11-ту шайбу в сезоні.

В середині матчу "Білий Барс" зрівняв рахунок завдяки точному кидку Ярослава Панченка, але ця шайба так і залишилася єдиною для білоцерківців. А гості забили двічі: спочатку на 33-й хвилині видалення Максима Ромахіна реалізував Сергій Афанасьєв, а через п'ять хвилин черговою можливістю в більшості скористався Кирило Бондаренко.

Підсумкова перемога 3: 1 дозволила "Дніпру" впритул наблизитися до "Кременчука" в турнірній таблиці, і тепер команди розділяє лише одне очок. "Білий Барс" випереджає МХК "Динамо" на шість очок, але вже 29 грудня клуби зустрінуться на льоду в Білій Церкві.

"Білий Барс" – "Дніпро" 1: 3 (0: 1; 1: 2; 0: 0)

Шайби: 0: 1 Янішевський (Бондаренко, Декало – більш.), 17:10. 1: 1 Панченко (Буняк, Качан), 29:55. 1: 2 Афанасьєв (Золотухін, Ромащенко – більш.), 32:09. 1: 3 Бондаренко (Ромащенко, Пугачов), 37:14.

Ви зараз переглядаєте новину " "Дніпро" обіграв "Білий Барс" і впритул наближається до лідера УХЛ". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"