20 Грудня 2015, 18:38

Лідер чемпіонату України продовжив переможну серію

<p style="text-align: justify;">Фото ХК "Донбас"</p>
Фото ХК "Донбас"

Сьогодні в спареному матчі 11-го туру підопічні Анатолія Степанищева з різницею в три шайби обіграли команду Віталія Литвиненка.

На відміну від вчорашнього матчу відкладати справу в довгий ящик донеччани не стали і вже на першій хвилині повели в рахунку. Результативно спрацювали лідери бомбардирських перегонів - Сергій Бабинець і Микита Буценко. Перший асистував - другий забивав. А через менше трьох хвилин в аналогічному стилі після атаки по правому флангу відзначився Владислав Куцевич.

Ще два рази господарі розписалися у воротах Олександра Харитонова після перерви. Спочатку Буценко повернув боржок бабинцем у вигляді результативної передачі, а потім Володимир Горище реалізував зароблений ним же буліт.

Не відсиджувалися, у свою чергу, в обороні і гості - вдало на добиванні зіграв Ігор Кривонос.

У заключній 20-хвилинці обидві команди надійніше зіграли в обороні, зберігши свої ворота на "замку".

"Донбас" - "Витязь" - 4: 1 (2: 0, 2: 1,0: 0)
Шайби: 1: 0 Буценко (Бабинець, Толстушко), 00:44, 2: 0 Куцевич (Никифоров), 03: 30-бол, 3: 0 Бабинець (Буценко, Ігнатенко), 31: 03-мен, 3: 1 Кривонос (Сальников, Большаков), 38: 22-бол, 4: 1 Горище, 38:52 - буліт.

Ви зараз переглядаєте новину ""Донбас" вдруге обіграв "Витязь"". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"