ХК "Донбас" на старті чемпіонату України всуху розгромив "Білий Барс"

Голкіпер Євген Напненко оформив перший у поточній першості

Фото ХК "Донбас"
Фото ХК "Донбас".

У Дружківцівідбувся матч першоготуру чемпіонату України міжХК "Донбас"і "Білим Барсом"з Білої Церкви.

У першому періодідуже гідноу воротах"БілогоБарса" діявСергійЛюльчук, пробитиякоговдалося лише післяшвидкої комбінаціїРусланаРомащенкота ВолодимираЧердака.Першийсвоїм пасом"відрізав"захисників іголкіпера "барсів", а другий -вразив ужепорожній кут воріт.

Тискдонецької командипосилилосяв другій третинігри.Дубльвдалося оформитигорищі, потімекс-партнерВолодимирапо "Молодій Гвардії"захисникДанилоСкрипецьвразив воротагостей,четверташайба вматчі- на рахункуМикитиБуценка-сина головноготренера "БілогоБарса".

Піймавшикураж,в завершальному періодіпідопічні АнатоліяСтепанищевазасмутилисуперникащеп'ять разів.ЗабивалиСергій Варламов, ВсеволодТолстушко,ВікторЗахаров,СергійБабинецьі СергійКузьмик.Підсумковавелика перемогаз рахунком9:0дозволила"Донбасу" взятидебютнітри очкив чемпіонаті, аголкіперуЄвгенуНапненкооформитиперший впоточній першості!

"Донбас"-"Білий Барс" – 9:0 (1:0, 3:0, 5:0)

Нагадаємо, щозавтра 27вересня відбудетьсядругий матчпершого туру чемпіонату України"Донбас"-"Білий Барс",початок гри о13:00.

Ви зараз переглядаєте новину " ХК "Донбас" на старті чемпіонату України всуху розгромив "Білий Барс"". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"