ХК "Донбас" розгромив "Дженералз" у битві лідерів чемпіонату України

9 Січня 2016, 20:34

Донецький клуб одноосібно очолив турнірну таблицю

<p style="text-align: justify;">Фото ХК "Донбас"</p>
Фото ХК "Донбас"

У суботу 9 січня в Дружковку повернувся великий хокей. У рамках 13-го туру чемпіонату України донецький "Донбас" приймав київських "Дженералз". До очного протистояння команди підійшли з рівною кількістю балів - по 64.

Старт матчу залишився за господарями льоду. Оглушені підтримкою трибун "Альтаїра" гості, мабуть, розгубилися під час рядової зміни, що призвело до результативного виходу Олександра Журуна та Іллі Докшіна на побаченні з Вадимом Селіверстовим. Після швидкого гола на третій хвилині матчу підопічні Анатолія Степанищева продемонстрували суперникові, як необхідно грати при нерівних складах, спочатку реалізувавши більшість, а потім і забивши в меншості. Втім, ще до першої перерви гостям вдалося розмочити рахунок, також реалізувавши більшість (5х3).

У другому періоді "Донбас" знову засмутив суперника швидким голом, і знову автором шайби став Олександр Журун. Ця реалізована більшість відкрила рахунок пропущених шайб у звітному матчі для воротаря Едуарда Захарченка, який змінив свого столичного колегу по амплуа після того, як рахунок став 3: 0. На екваторі протистояння вдалося відзначитися і четвертій ланці донеччан: свою п'яту шайбу у поточному чемпіонаті закинув 18-річний Ярослав Свищев. Київська команда у другому періоді мала 6 хвилин більшості, однак, холоднокровна гра Євгена Царегородцева не дозволила їм відзначитися, незважаючи навіть на відверті провокації від Андрія Татаренка на адресу тридцять третього номера донеччан.

Традицію забивати швидкі голи на старті періодів підхопив Денис Петрухно, заключна третина почалася саме з його точного пострілу від синьої лінії. А підсумувала розгром столичної команди красива комбінація в більшості Нікіфоров-Ігнатенко-Кузьмик, в якій останній видовищно розстріляв володіння Захарченка.

"Донбас" – "Дженералз" – 7:1 (3:1, 2:0, 2:0)
Шайби: 1: 0 Журун (Чердак, Докшін), 2:38, 2: 0 Катрич (Горбань, Докшін), 09: 39-бол, 3: 0 Буценко (Толстушко, Бабинець), 12: 59-мен, 3: 1 Караульщук (Кіча, Побєдоносцев), 13: 29-мен, 4: 1 Журун (Буценко, Бабинець), 22: 52-бол, 5: 1 Свищев (Куцевич, Ромащенко), 30:53, 6: 1 Петрухно (Буценко , Бабинець), 42: 09-бол, 7: 1 Кузьмик (Нікіфоров, Ігнатенко), 57: 50-бол.

Ви зараз переглядаєте новину "ХК "Донбас" розгромив "Дженералз" у битві лідерів чемпіонату України". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"