ХК "Донбас" розгромив "Дженералз" у битві лідерів чемпіонату України

Донецький клуб одноосібно очолив турнірну таблицю

Фото ХК "Донбас"
Фото ХК "Донбас".

У суботу9 січня вДружковкуповернувсявеликий хокей.Урамках 13-го туру чемпіонатуУкраїни донецький "Донбас" приймавкиївських "Дженералз".До очного протистояннякоманди підійшлиз рівною кількістюбалів -по64.

Стартматчузалишивсяза господарямильоду.Оглушеніпідтримкоютрибун"Альтаїра"гості, мабуть,розгубилисяпід час рядовоїзміни, що призвелодо результативноговиходуОлександраЖуруната ІлліДокшінанапобаченніз ВадимомСеліверстовим.Післяшвидкого голанатретійхвилині матчупідопічні АнатоліяСтепанищевапродемонструвалисуперникові, якнеобхідно гратипринерівних складах,спочаткуреалізувавшибільшість, а потім ізабившив меншості.Втім,ще до першої перервигостям вдалосярозмочитирахунок,такожреалізувавшибільшість (5х3).

У другому періоді"Донбас"зновузасмутивсуперникашвидкимголом,і зновуавторомшайби ставОлександрЖурун.Ця реалізованабільшістьвідкриларахунокпропущених шайбу звітному матчідля воротаряЕдуардаЗахарченка,якийзмінивсвогостоличногоколегу поамплуапісля того, як рахунок став3:0.На екваторіпротистояннявдалося відзначитисяі четвертій ланцідонеччан:своюп'яту шайбу употочному чемпіонатізакинув18-річний ЯрославСвищев.Київська командау другому періодімала 6хвилинбільшості,однак, холоднокровнаграЄвгенаЦарегородцеване дозволила їмвідзначитися, незважаючи навіть навідвертіпровокаціївід АндріяТатаренкана адресутридцять третьогономерадонеччан.

Традиціюзабиватишвидкіголина стартіперіодівпідхопивДенисПетрухно, заключнатретинапочалася саме зйоготочного пострілувід синьої лінії.Апідсумуваларозгромстоличної командикрасива комбінаціяв більшостіНікіфоров-Ігнатенко-Кузьмик, в якійостаннійвидовищнорозстрілявволодінняЗахарченка.

"Донбас" – "Дженералз" – 7:1 (3:1, 2:0, 2:0)
Шайби:1:0Журун(Чердак,Докшін),2:38,2:0Катрич(Горбань,Докшін),09:39-бол,3:0Буценко(Толстушко, Бабинець),12:59-мен,3:1Караульщук(Кіча, Побєдоносцев),13:29-мен,4:1Журун(Буценко, Бабинець),22:52-бол,5:1Свищев(Куцевич,Ромащенко),30:53,6:1Петрухно(Буценко, Бабинець),42:09-бол,7:1Кузьмик(Нікіфоров, Ігнатенко),57:50-бол.

Ви зараз переглядаєте новину " ХК "Донбас" розгромив "Дженералз" у битві лідерів чемпіонату України". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"