ХК "Донбас" за крок від золотих медалей чемпіонату України

Донецький клуб втретє обіграв "Дженералз"

Фото ХК "Донбас"
Фото ХК "Донбас".

Третій матч фінальної серії хокейного чемпіонату країни, нарешті, обійшовся без овертайму. Хоча запах його витав у повітрі до фінальної сирени – ХК "Донбас" здолав у Києві "Дженералз" зі "слизьким" рахунком 2: 1.

Вирішальну шайбу в середині заключного періоду закинув форвард "червоно-чорних" Степан Журун. Таким чином, ХК "Донбас" здобув третю поспіль вікторію в серії до чотирьох перемог, і тепер, висловлюючись тенісним мовою, має четверний матч-бол.

Перша спроба взяти "золото" чемпіонату випаде донеччанам вже в четвер увечері.

"Дженералз" – "Донбас" – 1: 2 (0: 0, 1: 1, 0: 1)

Рахунок у серії – 0: 3

Шайби: 0: 1 Толстушко (Кочетков, Журун), 26: 53-бол, 1: 1 Шаманський (Толкунов, Слюсар), 30: 25-бол, 1: 2 Журун (Кочетков, Карп), 46:57.

Ви зараз переглядаєте новину " ХК "Донбас" за крок від золотих медалей чемпіонату України". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"