Хокеїст Хортон може стати першим гравцем, який забив гол в матчі, в якому не брав участь

9 Квітня 2014, 18:03

Нападник "Коламбуса" через травму пропустить перегравання поєдинку НХЛ

<p style="text-align: justify;">Хортон (№ 8) посилив травму. фото AFP</p>
Хортон (№ 8) посилив травму. фото AFP

Форвард "Коламбуса" Нетан Хортон посилив травму в матчі з "Фініксом" (4:3 ОТ) і пропустить як мінімум решту матчів регулярного чемпіонату.

Це може призвести до цікавого казусу. Сьогодні вночі "Коламбусу" належить зіграти матч проти "Далласа", перенесений через інцидент з Річем Певерлі, який переніс серцевий напад.

Хортон встиг відзначитися шайбою в тому матчі, проте офіційно хокеїст буде вважатися, що він не зіграв у матчі, так як склади команд будуть оформлені на момент перегравання.

Гол Хортона буде занесений в протокол з часом 0:00, проте він не вважатиметься найшвидшим в НХЛ.

Певерлі втратив свідомість у середині першого періоду, за рахунку – 1:0. Однак перегравання розпочнеться з першої хвилини і зі збереженим рахунком.

Ви зараз переглядаєте новину "Хокеїст Хортон може стати першим гравцем, який забив гол в матчі, в якому не брав участь". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"