Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Хокейна Ліга чемпіонів: результати і таблиці турніру

25 серпня 2014, 10:35

Команди зіграли другий тур ЛЧ

Фото championshockeyleague.net

Фото championshockeyleague.net

В хокейній Лізі чемпіонів завершився другий тур. Найбільш рівною виявилася група Е, де всі команди виграли по одному матчу.

Нагадаємо, що 11 переможців груп і п'ять кращих команд, що посіли другі місця в групах, потрапляють в плей-офф, який розпочнеться 4 листопада 2014 і завершиться фіналом 3 лютого 2015.

Результати і таблиці ЛЧ

Група A


Кошице – Кярпят – 1: 2, Кельнер Хайе – Били Тігржі Ліберец – 1: 4

КомандаИВОТВОТППГЗГПРГО
Финляндия Кярпят2200064+26
Чехия БіліТігржіЛіберець2100175+23
Германия Кёльнер Хайє2100135–23
Словакия Кошіце2000224–20

Група B

ВієннаКепіталз-Волеренга-2:1, ЦюріхЛайонс-Ферьєстад-2:3

КомандаИВОТВОТППГЗГПРГО
Австрия ВієннаКепіталз2200062+46
Швейцария Цюріх Лайонс2101064+24
Швеция Ферьєстад2010146–22
Норвегия Волеренга2000226–40

Група C

Женева-Серветт – Філлах – 4:2, Бріансон – Фрелунда – 1:7

КомандаИВОТВОТППГЗГПРГО
ШвейцарияЖенева-Серветт2200085+16
Швеция Фрелунда21001105+53
Австрия Філлах2100145–13
ФранцияБріансон2000229–70

Група D

Реклама

Фрібур-Готтерон – Айсберен Бердін – 6:3,  Злін – Юргорден – 3:1

КомандаИВОТВОТППГЗГПРГО
Чехия Злін2110074+35
Швейцария Фрібур-Готтерон21010108+24
Швеция Юргорден2010167–12
Германия Айсберен Берлін20011610–41

Група E

Таппара – Берн – 3:5, Оцеларжи – Ставангер Ойлерс – 4:5

КомандаИВОТВОТППГЗГПРГО
Чехия Оцеларжи21001115+63
Финляндия Таппара21001108+23
НорвегияСтавангер Ойлерс21001811–33
Швейцария Берн21001510–53

Група F

Лінчепінг – Больцано – 5:0, ТПС – Пардубіце – 2:1

В тренді
Україна їде на Євро-2020: команда Шевченка зняла скальп з чемпіонів Європи
КомандаИВОТВОТППГЗГПРГО
Финляндия ТПС22000111+106
Швеция Лінчепінг2200071+66
Чехия Пардубице2000224–20
ИталияБольцано20002014–140

Група G

КалПа – Адлер Мангейм – 1:0,  Векше Лейкерс – Спарта – 2:5

Реклама

КомандаИВОТВОТППГЗГПРГО
Чехия Спарта Прага21100106+45
Финляндия КалПа210105504
Швеция Векше Лейкерс2100186+23
Германия Адлер Мангейм2000217–60

Група H

Вітковіце Стіл – Цуг – 2:5, Інгольштадт – СайПа – 4:1

КомандаИВОТВОТППГЗГПРГО
Швейцария Цуг2100164+23
Чехия Вітковіце Стіл2100176+13
Германия Інгольштадт2100156–13
Финляндия СайПа2100135–23

Група I

ХВ-71 – Ред Булл Зальцбург – 3:5, ЮІП – Клотен Флайерз – 2:0

КомандаИВОТВОТППГЗГПРГО
Финляндия ЮІП2200052+36
Австрия Ред Булл Зальцбург2100176+13
Швеция ХВ-712100167–13
Швейцария Клотен Флайерз2000225–30

Група J

Сеннерйюск – Шеллефтео – 1:4, Крефельд Пінгвін – ХІФК – 3:5

КомандаИВОТВОТППГЗГПРГО
Швеция Шеллефтео2200062+46
Финляндия ХІФК21100107+35
Дания Сеннерйюск2001159–41
Германия Крефельд Пінгвін2000247–30

Група K

Ноттінгем Пантерс – Лулео – 1:10, Гамбург Фризерс – Лукко – 0:3

КомандаИВОТВОТППГЗГПРГО
Швеция Лулео22000142+126
Финляндия Лукко2200072+56
Германия Гамбург Фризерс2000217–60
Великобритания Ноттінгем Пантерс20002314–110

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Loading...
загрузка...