26,33
29,51

Кулачний бій хокеїстів під час матчу НХЛ розважив глядачів

У третьому періоді поєдинку "Вегас" – "Рейнджерс" сталася бійка хокеїстів в центрі майданчика

Адам Маккуейд vs Райан Рівз. Фото
Адам Маккуейд vs Райан Рівз. Фото.

Нападник"ВегасГолденНайтс"РайанРівзізахисник"Нью-ЙоркРейнджерс"АдамМаккуейдвлаштуваликулачнийпоєдинокна початкутретьогоперіодуматчурегулярногочемпіонатуНХЛ(4:2).Спершубійкапроходилаврівній боротьбі,алетрохи пізнішеРівзперехопивініціативуісерієюпотужнихіточнихударівуклав суперниканалід.УпоточномусезоніРівзпровіввчемпіонатіНХЛ46матчів,вякихнабрав13(8+5)очокі48штрафниххвилин.

"Вегас"набрав58очокіпосідає другемісцевЗахіднійконференції.У"Рейнджерс"41очкоі12позиціянаСході.

Вкінцілистопада минулогорокупід часматчуНХЛсталасямасовабійканалаві запасних. Тодіконфліктрозгорівсяпіслядвохгрубихсиловихприйомівз бокуобохкоманд.

Ранішена початку2018року в чемпіонатіУкраїниз хокеювідбуласямасова бійказа участюгравців"Донбасу"і"БілогоБарса".Тодіарбітрзустрічівиписавучасникамбійки115хвилинштрафу.

Ви зараз переглядаєте новину " Кулачний бій хокеїстів під час матчу НХЛ розважив глядачів". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"