27,16
30,6

Матч між студентськими хокейними командами завершився грандіозною бійкою

Загальний штрафний час для учасників побоїща склав 310 хвилин

Матч між студентськими хокейними командами завершився грандіозною бійкою Хокей Загальний штрафний час для учасників побоїща склав 310 хвилин

Масовим побоїщем закінчився поєдинок між студентськими командами "Акадія АКСМ" і "Сент Френсіс Хав'єр" (6: 3). У бійці були замішані практично всі хокеїсти, а також, тренери команд. За підсумками бійки судді видалили вісім гравців господарів, п'ятьох хокеїстів "Сент Френсіса", а також, головних тренерів обох колективів. Загальний штрафний час, згідно з офіційним сайтом "Акадії, склав 310 хвилин.

Цікаво, що через місяць ці клуби можуть зустрітися між собою в плей-офф. Поки що вони йдуть врівень один з одним, набравши по 38 очок після 30 матчів регулярного чемпіонату, проте "Акадія" йде вище завдяки більшій кількості перемог в особистих зустрічах.

Вчора трапився казус перед матчем регулярного чемпіонату КХЛ між Авангардом і СКА. Португальський тренер Жозе Моурінью послизнувся на льоду і впав під час вкидання шайби.

Також ми писали, що американський хокеїст відзначив дебют в НХЛ видовищною бійкою. Трент Фредерік своїм вчинком викликав захват у батька, який був на трибунах.

Раніше ми писали про неймовірний кидок в хокеї: гравець розколов шайбу навпіл. Лейн Заблоцкі здивував кидком в поєдинку Західної хокейної ліги.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Матч між студентськими хокейними командами завершився грандіозною бійкою". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"