Норвегія в овертаймі дотиснула Швейцарію на чемпіонаті світу з хокею

8 Травня 2016, 19:00

Основний час поєдинку групи А завершився з рахунком 3: 3, а в овертаймі норвежці забили шайбу

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Шолом</span> <span>воротаря</span> <span>збірної</span> <span>Норвегії</span> <span>з хокею</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>AFP</span></span></p>
Шолом воротаря збірної Норвегії з хокею. Фото AFP

Збірна Норвегії в овертаймі переграла команду Швейцарії в матчі групового етапу чемпіонату світу з хокею, який проходить в Росії.

Зустріч суперників по групі A завершилася з рахунком 4: 3 (1: 1, 2: 0, 0: 2, 1: 0) на користь норвежців. У складі переможців шайби закинули Кен Андре Олімб (15-а хвилина), Мартін Рёймарк (24-а), Матіс Олімб (39) і Андреас Мартінсен (64). У швейцарців відзначилися Самуель Вальзер (3-а), Сімон Мозер (44) і Фелісьєн Дю Буа (60-а).

Ви зараз переглядаєте новину "Норвегія в овертаймі дотиснула Швейцарію на чемпіонаті світу з хокею". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"