26,39
29,52

Неймовірний камбек на чемпіонаті світу: відео шайби за 0,4 секунди до сирени

Канадці зрівняли рахунок в основний час матчу проти швейцарців за частки секунди до закінчення основного часу

Шайба за 0,4 секунди до закінчення основного часу врятувала канадців
Шайба за 0,4 секунди до закінчення основного часу врятувала канадців.

Збірна Канади обіграла Швейцарію в чвертьфінальному матчі ЧС-2019 з рахунком 3: 2 в овертаймі. Переможна шайба на рахунку Марка Стоуна, який оформив дубль. Але раніше у складі "кленових листків" відзначився захисник Деймон Сіверсон, який зрівняв рахунок за 0,4 секунди до кінця основного часу! У швейцарців голи на рахунку форвардів Свена Андрігетто і Ніко Хішіра.

Відео шайби збірної Канади за 0,4 секунди до закінчення основного часу:

Канада – Швейцарія – 3: 2 (0: 1, 1: 1, 0: 0) ВІД 1: 0

Голи: Андрігетто (Діаc, Фіала), 18:06 (0: 1, бол); Стоун (Фаббро, Дюбуа), 25:45 (1: 1); Хішір (Марчіні, Нідеррайтер), 39:57 (1: 2, бол); Сіверсон (Стоун), 59:59 (2: 2); Стоун (Дюбуа, Теодор), Стоун (Дюбуа, Теодор), 63:07 (3: 2).

Нагадаємо, що в паралельному чвертьфінальному поєдинку чемпіонату світу з хокею збірна Росії обіграла команди США з рахунком 4: 3 і вийшла в півфінал.

Раніше збірна Канади посіла перше місце в групі А: шість перемог, одна поразка (від фінів). Збірна Швейцарії зайняла четверте місце в групі B: чотири перемоги поспіль, потім три поразки поспіль.

Ви зараз переглядаєте новину " Неймовірний камбек на чемпіонаті світу: відео шайби за 0,4 секунди до сирени". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"