Збірна України програла на старті чемпіонату світу з хокею

Наша "молодіжка" поступилася в першому турі польській команді

Українці поступилися господарям турніру. Фото
Українці поступилися господарям турніру. Фото .

Збірна України (U-20) програла в першому матчі чемпіонату світу в Дивізіоні ІВ, який стартував в польському Тихи. Підопічні Олега Ігнатьєва не впоралися з господарями льоду, поступившись команді Польщі з рахунком – 2: 4.

Україна, граючи в меншості, пропустила першою. Після хороших індивідуальних дій точно кинув Домінік Паш. Сталося це на 17-й хвилині поєдинку, проте відповідь не змусив себе довго чекати – буквально через десять секунд ворота поляків вразив Фелікс Морозов.

У другому періоді команди знову обмінялися голами, тільки тепер першої закинула збірна України. На 25-й хвилині Артем Матейченко з передачі Гліба Кривошапкіна вивів українців вперед. Втримати перевагу до кінця другого ігрового відрізка не вдалося. На 33-й хвилині ворота Артура Оганджанян вразив Даміан Тичінські, українці знову пропустили в меншості, на цей раз 3 на 5.

У фінальній двадцятихвилинці команда Ігнатьєва не змогла відзначитися результативними моментами, при цьому двічі пропустила від суперників і, таким чином, зазнала поразки в своєму стартовому матчі світової першості в Польщі.

Чемпіонат світу U-20. Дивізіон IB:

Польща – Україна 4: 2 (1: 1; 1: 1; 2: 0)

Воротарі: Ліпінські – Оганджанян

У неділю збірна України проведе свій другий матч в Тихи, суперником нашої команди стане збірна Угорщини.

Раніше ми писали, що
в фіналічемпіонатусвітуз хокеюсеріїбуллітівбільше не буде.

Ви зараз переглядаєте новину " Збірна України програла на старті чемпіонату світу з хокею". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"