"Тампа" вийшла у фінал плей-офф НХЛ

30 Травня 2015, 11:59

У фіналі плей-офф команда Джона Купера зіграє з переможцем протистояння між "Анахаймом" і "Чикаго"

Хокеїсти "Тампи Бей" на виїзді перемогли "Нью-Йорк Рейнджерс" у сьомому матчі серії і вийшли у фінал плей-офф НХЛ.

Зустріч, що відбулася в п'ятницю в Нью-Йорку, завершилася з рахунком 2: 0 (0: 0, 0: 0, 2: 0) на користь гостей. Першу шайбу у грі на 42 хвилині закинув Алекс Кіллорн, а ще через десять хвилин перевагу "Тампи" збільшив Ондржей Палат.

Рахунок у серії до чотирьох перемог став 4-3 на користь "Лайтнінг". У фіналі плей-офф команда Джона Купера зіграє з переможцем протистояння між "Анахаймом" і "Чикаго".

Ви зараз переглядаєте новину ""Тампа" вийшла у фінал плей-офф НХЛ". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"