26,34
29,34

Травмованого Федотенко поки не "відчепили" від збірної України

Хокейна збірна України посіла друге місце на турнірі в Хабаровську в рамках підготовки до чемпіонату світу

Федотенко — під питанням. Фото ХК "Донбас"
Федотенко — під питанням. Фото ХК "Донбас".

ЗбірнаУкраїниз хокею,що продовжуєпідготовкудо стартує20 квітня вКореїЧС вгрупіАдивізіонуI,посіла другемісценатурнірі вХабаровську,поступившисьу вівтороку фіналімісцевому "Амуру"1:4.ПідопічніАндріяНазаровамінімальновигралиперший період(шайбанарахунку АртемаБондарева),але в другій20-хвилинцідозволили господарямльодузрівняти рахунок,ав завершальному періодіпропустилитриголи.У Сеул "синьо-жовті" вилетять18 квітня.Перший суперникнашої збірноїнаЧС-австрійці.