Травмованого Федотенко поки не "відчепили" від збірної України

16 Квітня 2014, 11:02

Хокейна збірна України посіла друге місце на турнірі в Хабаровську в рамках підготовки до чемпіонату світу

<p style="text-align: justify;">Федотенко — під питанням. Фото ХК "Донбас"</p>
Федотенко — під питанням. Фото ХК "Донбас"

Збірна України з хокею, що продовжує підготовку до стартує 20 квітня в Кореї ЧС в групі А дивізіону I, посіла друге місце на турнірі в Хабаровську, поступившись у вівторок у фіналі місцевому "Амуру" 1:4. Підопічні Андрія Назарова мінімально виграли перший період (шайба на рахунку Артема Бондарева), але в другій 20-хвилинці дозволили господарям льоду зрівняти рахунок, а в завершальному періоді пропустили три голи. У Сеул "синьо-жовті" вилетять 18 квітня. Перший суперник нашої збірної на ЧС - австрійці.