Україна зазнала першої поразки на чемпіонаті світу з хокею з м'ячем

12 Лютого 2016, 22:01

Наша команда з першого місця вийшла до чвертьфіналу і зіграє з Естонією

<p style="text-align: justify;">Фото facebook</p>
Фото facebook

У російському Ульяновську завершився груповий етап чемпіонату світу з хокею з м'ячем у групі В (другий за силою дивізіон).

У сьогоднішньому матчі збірна України поступилася Монголії 1:2, однак це не завадило нашій команді завершити груповий етап на першому місці.

У чвертьфіналі наша команда зустрінеться з Естонією – найгіршою командою підгрупи А, яка програла всі три свої поєдинки з загальним рахунком 2:13.

У разі успіху українці вийдуть на переможця пари Німеччина – Чехія. Поєдинки чвертьфіналу та півфіналу відбудуться 13 лютого. Фінал і матч за третє місце відбудеться 14 лютого.

Угорщина, Монголія – Голландія/Японія

Ви зараз переглядаєте новину "Україна зазнала першої поразки на чемпіонаті світу з хокею з м'ячем". Інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"