Хокей

.jpg_87

У Пхенчхані розіграють два комплекти нагород – у чоловіків і жінок.

У чоловічих змаганнях беруть участь 12 збірних, які поділено на три групи.
Група А: Канада, Чехія, Швейцарія, Корея.
Група В: ОАР, США, Словаччина, Словенія.
Група С: Швеція, Фінляндія, Норвегія, Німеччина.

Після завершення групового раунду всі команди шикуються за рейтингом: 1D-12D. Для визначення цього рейтингу використовуються наступні критерії:

  • - перша позиція в своїх групах (1D-3D);
  • - більша кількість очок;
  • - найкраща різниця шайб;
  • - найбільша кількість закинутих шайб;
  • - найкращий рейтинг ІІХФ 2017.

Чотири перші команди виходять безпосередньо до чвертьфіналу. Решта збірних грає між собою за вихід у 1/4 фіналу, за принципом: 5D-12D, 6D-11D, 7D-10D, 8D-9D.

Чемпіон Олімпійських ігор визначається у фінальному поєдинку, бронзовий призер – у матчі за третє місце.

2_78

Фаворити у букмекерів, чоловіки:

ОАР – 2,50
Канада – 4,75
Швеція – 5,00

У жіночому турнірі беруть участь вісім збірних. Групи розбиті за рейтингом.
Група А: США, Канада, Фінляндія, ОАР.
Група В: Швеція, Швейцарія, Японія.

Перші дві команди з групи А виходять до півфіналу безпосередньо. Дві інших грають з найкращими командами групи В за вихід у 1/4 фіналу: В2 – А3, В1 – А4

Далі – за олімпійською системою. Чемпіон Олімпійських ігор визначається у фінальному поєдинку, бронзовий призер – у матчі за третє місце.

Фаворити у букмекерів, жінки:

США – 1,85
Канада – 2,05
Фінляндія – 18,00


Змагання відбудуться в Центрі хокею в Каннині (10 000 глядачів) і на Спортивній арені Університету Квандон (6 000)

980684-01-08


Розклад хокею на Олімпіаді-2018

10 лютого

Група В. Японія – Швеція (жінки)
09: 40-12: 00

Група В. Швейцарія – Корея (жінки)
14: 10-16: 30

11 лютого

Група А. Фінляндія – США (жінки)
09: 40-12: 00

Група А. Канада – Команда ОАР (жінки)
14: 10-16: 30

12 лютого

Група В. Швейцарія – Японія (жінки)
09: 40-12: 00

Група В. Швеція – Корея (жінки)
14: 10-16: 30

13 лютого

Група А. Канада – Фінляндія (жінки)
09: 40-12: 00

Група А. США – Команда ОАР (жінки)
14: 10-16: 30

14 лютого

Група В. Швеція – Швейцарія (жінки)
05: 10-07: 30

Група В. Корея – Японія (жінки)
09: 40-12: 00

Група В. Словаччина – Команда ОАР (чоловіки)
14: 10-16: 30

Група В. США – Словенія (чоловіки)
14: 10-16: 30

15 лютого

Група С. Фінляндія – Німеччина (чоловіки)
05: 10-07: 30

Група А. США – Канада (жінки)
05: 10-07: 30

Група С. Норвегія – Швеція (чоловіки)
09: 40-12: 00

Група А. Команда ОАР – Фінляндія (жінки)
09: 40-12: 00

Група А. Чехія – Корея (чоловіки)
14: 10-16: 30

Група А. Швейцарія – Канада (чоловіки)
14: 10-16: 30

16 лютого

Група В. США – Словаччина (чоловіки)
05: 10-07: 30

Група В. Команда ОАР – Словенія (чоловіки)
09: 40-12: 00

Група С. Фінляндія – Норвегія (чоловіки)
14: 10-16: 30

Група С. Швеція – Німеччина (чоловіки)
14: 10-16: 30

17 лютого

1/4 фіналу (жінки)
05: 10-07: 30

Група А. Канада – Чехія (чоловіки)
05: 10-07: 30

Група А. Корея – Швейцарія (чоловіки)
09: 40-12: 00

1/4 фіналу (жінки)
09: 40-12: 00

Група В. США – Команда ОАР (чоловіки)
14: 10-16: 30

Група В. Словаччина – Словенія (чоловіки)
14: 10-16: 30

18 лютого

Матч за 5-8 місця (жінки)
05: 10-07: 30

Група С. Німеччина – Норвегія (чоловіки)
05: 10-07: 30

Матч за 5-8 місця (жінки)
09: 40-12: 00

Група А. Чехія – Швейцарія (чоловіки)
09: 40-12: 00

Група А. Канада – Корея (чоловіки)
14: 10-16: 30

Група С. Швеція – Фінляндія (чоловіки)
14: 10-16: 30

19 лютого

1/2 фіналу (жінки)
06: 10-08: 30

1/2 фіналу (жінки)
14: 10-16: 30

20 лютого

Матч за 7-е місце (жінки)
05: 10-07: 30

Плей-офф (чоловіки)
05: 10-07: 30

Матч за 5-те місце (жінки)
09: 40-12: 00

Плей-офф (чоловіки)
09: 40-12: 00

Плей-офф (чоловіки)
14: 10-16: 30

Плей-офф (чоловіки)
14: 10-16: 30

21 лютого

1/4 фіналу (чоловіки)
05: 10-07: 30

1/4 фіналу (чоловіки)
09: 40-12: 00

Матч за 3-е місце (жінки)
09: 40-12: 00

1/4 фіналу (чоловіки)
14: 10-16: 30

1/4 фіналу (чоловіки)
14: 10-16: 30

22 лютого

Фінал (жінки)
06: 10-08: 30

23 лютого

1/2 фіналу (чоловіки)
09: 40-12: 00

1/2 фіналу (чоловіки)
14: 10-16: 30

14 лютого

Матч за 3-тє місце (чоловіки)
14: 10-16: 30

15 лютого

Фінал (чоловіки)
06: 10-08: 30