12 Серпня 2017, 14:07

Українець претендує на медаль: попереду ще чотири види програми

<p style="text-align: justify;">Олексій Касьянов. Фото AFP</p>
Олексій Касьянов. Фото AFP

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні завершилися шість видів програми змагань багатоборців (з десяти).

Після бігу на 100 метрів, стрибків у довжину, штовхання ядра, стрибків у висоту, бігу на 400 метрів і на 110 метрів в бар'єрами українець Олексій Касьянов йде на п'ятому місці в загальному заліку (5250 очок). Лідирує француз Кевін Майер (5485 очок).

Пізніше сьогодні десятиборці змагатимуться в метанні диска, стрибках з жердиною, метання списа і бігу на 1500 метрів
.

<p>Олексій Касьянов. Фото AFP</p>

Нагадаємо, що українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали. Головна наша надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренко пробився у фінал.

Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершити кар'єру.

Ви зараз переглядаєте новину "Олексій Касьянов йде п'ятим після шести видів багатоборства на ЧС в Лондоні". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"