Андрій Говоров виграв "бронзу" чемпіонату світу з плавання

6 Грудня 2014, 19:57

Українець показав третій результат на 50 м батерфляєм

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Говоров</span> <span class="hps">на</span> <span class="hps">п'єдесталі.</span> <span class="hps">Фото</span> <span class="hps">AFP</span></span></p>
Говоров на п'єдесталі. Фото AFP

Український плавець Андрій Говоров став бронзовим призером чемпіонату світу на короткій воді, який проходить у Досі (Катар).

Говоров показав третій результат у запливі на 50 метрів батерфляєм, поступившись переможцю з ПАР Чаду ле Кло 0,54 сек. Друге місце посів представник Бразилії Ніколас Сантос, який відстав від ле Кло на 0,13 сек.

Ви зараз переглядаєте новину "Андрій Говоров виграв "бронзу" чемпіонату світу з плавання". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"