Австрійка виграла супергігант на чемпіонаті світу в США

3 лютого 2015, 22:40

Австрійська гірськолижниця Анна Феннінгер виграла супергігант на ЧС у США, Ліндсі Вонн - третя

Австрійка Анна Феннінгер завоювала золоту медаль у супергіганті на чемпіонаті світу з гірськолижного спорту, який проходить у штаті Колорадо (США).

У вівторок 25-річна Феннінгер показала результат – 1 хвилину 10,29 секунди. Срібло дісталося словенці Тіні Мазі, яка поступилася 0,03 секундами переможниці. Трійку призерів замкнула рекордсменка за кількістю перемог на етапах Кубка світу американка Ліндсі Вонн (відставання 0,15 секунди).

Не київське, але "Динамо" – ще один важливий суперник "Шахтар"

Феннінгер стала дворазовою чемпіонкою світу, додавши золото в супергіганті до перемоги в суперкомбінації на першості в 2011 році.

Чемпіонат світу в США триватиме до 15 лютого.