Богдан Бондаренко показав найкращий результат у сезоні в світі

10 Травня 2015, 14:27

Український легкоатлет став переможцем престижного турніру в Токіо, показавши результат 2,37 метра

<p style="text-align: justify;">Богдан Бондаренко. Фото AFP</p>
Богдан Бондаренко. Фото AFP

Український стрибун у висоту Богдан Бондаренко виграв турнір серії IAAF World Challenge - Golden Grand Prix в Токіо. Богдан показав кращий результат сезону в світі - 2,37 метра.

Друге місце зайняв китаєць Жанг Жуовей (2,28 метра), ще один китаєць Такаші Ето став третім (теж 2,28 метра).

Українська бігунка Ганна Міщенко виграла свій перший старт міжнародного сезону. На цьому ж турнірі 32-річна спортсменка перемогла в забігу на 1500 метрів з результатом 4: 02.47.

Українка Ірина Новожилова посіла восьме місце в метанні молота, її результат - 66,86 метра.

Ви зараз переглядаєте новину "Богдан Бондаренко показав найкращий результат у сезоні в світі". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"