Борець Ленур Теміров став бронзовим призером чемпіонату Європи

Українські борці виграли десять медалей на чемпіонаті континенту

Упевнена перемога Темірова
Упевнена перемога Темірова. Фото: Facebook

У заключний день чемпіонату Європи з боротьби в Бухаресті скарбничка збірної України поповнилася десятою медаллю. Бронзовим призером континентальної першості з греко-римської боротьби став Ленур Теміров.

Теміров впевнено подолав Івана Лізатовіча з Хорватії в сутичці за третє місце у ваговій категорії до 60 кг – 9: 0.

Нагадаємо, бронзовими призерами чемпіонату Європи з вільної боротьби стали Василь Шуптар (65 кг) і Олександр Хоцяновський (125 кг). У жіночій боротьбі українки завоювали 4 "золота" – Оксана Лівач (50 кг), Ірина Гусяк (55 кг), Алла Черкасова (68 кг), Аліна Стадник-Махиня (72 кг) – і 2 "срібла" – Лілія Горішня (53 кг), Тетяна Кіт (57 кг).

Раніше ми писали, що український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виграв "золото" чемпіонату Європи у ваговій категорії до 87 кг.

Нагадаємо, раніше Жан Беленюк розповідав "Сегодня" про свою популярність: "Мене і в" Танці з зірками "кличуть, і в" Холостяк "тягнули". При цьому борець навіть не розглядав варіант, що міг залишитися без медалей на чемпіонаті Європи.

Крім того, повідомлялося, щознаменитий український борець-репер може перейти в ММА: в наступному році Жан Беленюк може стати бійцем змішаних єдиноборств.

Ви зараз переглядаєте новину " Борець Ленур Теміров став бронзовим призером чемпіонату Європи". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"