Четверта медаль українки Ганни Волошиної на чемпіонаті світу з водних видів спорту

20 липня 2017, 19:40

Ганна Волошина і Єлизавета Яхно стали третіми в фіналі довільної програми

Українки Ганна Волошина і Єлизавета Яхно завоювали "бронзу" чемпіонату світу з водних видів спорту. У Будапешті наші синхроністки посіли третє місце в довільній програмі дуетів.

Фінальний виступ українські спортсменки завершили з результатом 93,2667 бала, поступившись лише команді Росії в складі Світлани Колесніченко та Олександри Пацкевич, яка завоювала "золото" (97,000) і китаянкам Цзян Тінтін і Цзян Веньвень (93,2667).

Україна їде на Євро-2020: команда Шевченка зняла скальп з чемпіонів Європи

Для Ганни Волошиної це вже четверта "бронза" світової першості в Будапешті, для України – п'ята.

Раніше на чемпіонаті світу з водних видів спорту Ганна Волошина завоювала дві "бронзи" в сольній програмі, після чого разом з Єлизаветою Яхно стала третьою у фіналі технічної програми дуетів, Ілля Кваша і Олег Колодій завоювали "бронзу" в синхронних стрибках з триметрового трампліну.