Чотириразовий олімпійський чемпіон Мо Фара залишився без золотої медалі на коронній дистанції

12 Серпня 2017, 23:50

Британець з сомалійським корінням перемагав на цій дистанції на трьох останніх світових чемпіонатах

<p style="text-align: justify;">Фото AFP</p>
Фото AFP

Чотириразовий олімпійський чемпіон Мо Фара залишився без золотої медалі в бігу ЧС в Лондоні

Справжньою сенсацією завершився забіг на 5 000 метрів у чоловіків на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні.

Чотириразовий олімпійський чемпіон британець Мо Фара залишився без золотої медалі, фінішувавши другим. Його результат - 13.33,22. Перемогу відсвяткував ефіопець Муктар Едріс (13.32,79), "бронза" дісталася Полу Кіпкемоі Челімо з США (13.33,30).

Відзначимо, що Фара ставав переможцем на 5000 метрів в 2011, 2013 і 2015 роках. Раніше британець з сомалійськими
став чемпіоном світу на дистанції 10 тисяч метрів.

Нагадаємо, що раніше останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершити кар'єру.

Сьогодні раніше 19-річна Юлія Левченко завоювала першу медаль для України на чемпіонаті світу. Помножити успіх може наша головна надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренко, який пробився у фінал.

Ви зараз переглядаєте новину "Чотириразовий олімпійський чемпіон Мо Фара залишився без золотої медалі на коронній дистанції". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"