ЧС в Пекіні: Анастасія Мохнюк йде п'ятою в семиборстві

22 Серпня 2015, 16:20

Завершено чотири види програми з семи

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Мохнюк</span> <span class="hps">на дистанції</span> <span class="hps">200</span> <span class="hps">м. Фото</span> <span class="hps">AFP</span></span></p>
Мохнюк на дистанції 200 м. Фото AFP

У Пекіні сьогодні стартував чемпіонат світу з легкої атлетики. У багатоборстві у жінок завершені чотири види програми з семи.

Нагадаємо, що після трьох видів Анастасія Мохнюк займала четверте місце, а Аліна Федорова - сьома
.

На жаль, забіг на 200 метрів не дуже вдався нашим дівчатам і вони втратили пару позицій.

Так, Мохнюк займає зараз п'яте місце в загальному заліку, а Федорова - 12-е.

У суботу будуть розіграні три комплекти медалей на чемпіонаті світу: марафон у чоловіків виграв Гірман Гебреселассіє з Еритреї, штовхання ядра у жінок виграла німкеня Крістіна Шваніц, пізніше відбудеться фінал бігу на 10000 метрів у чоловіків.

Ви зараз переглядаєте новину "ЧС в Пекіні: Анастасія Мохнюк йде п'ятою в семиборстві". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"