ЧС в Пекіні: Анна Ярощук пробилася до півфіналу у бігу на 400 метрів з бар'єрами

23 Серпня 2015, 12:12

Інша українська легкоатлетка Вікторія Ткачук припинила боротьбу за медалі

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span class="hps">Вікторія</span> <span class="hps">Ткачук</span> <span class="hps">(перша</span> <span class="hps">ліворуч)</span> <span class="hps">з результатом</span> <span class="hps">57
Вікторія Ткачук (перша ліворуч) з результатом 57

У Пекіні проходить другий день чемпіонату світу з легкої атлетики. У ранковій програмі пройшли кваліфікаційні забіги на дистанції 400 метрів з бар'єрами у жінок.

Українка Ганна Ярощук-Рижикова показала 11-й результат (55,58 секунди, краще персональне час в сезон) і пройшла до півфіналу. Вікторія Ткачук з результатом 57,38 секунди стала лише 29-ю і припинила боротьбу за медалі.

У неділю на ЧС в Пекіні будуть розіграні п'ять комплектів медалей: в спортивній ходьбі на 20 км, метанні молота (13:30) і штовханні ядра (14:30) у чоловіків, жіночому семиборстві (14:40), а також у спринті на 100 метрів (16:15) у чоловіків.

Ви зараз переглядаєте новину "ЧС в Пекіні: Анна Ярощук пробилася до півфіналу у бігу на 400 метрів з бар'єрами". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"