ЧС в Пекіні: Мохнюк зберегла четверте місце після третього виду в семиборстві

22 Серпня 2015, 15:01

Аліна Федорова піднялася з 20-го на сьоме місце

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span class="hps">Анастасія</span> <span class="hps">Мохнюк</span> <span class="hps">штовхнула</span> <span class="hps">ядро</span> <span class="hps">на</span> <span class="hps">13,83</span>
Анастасія Мохнюк штовхнула ядро на 13,83

У суботу в Пекіні стартував чемпіонат світу з легкої атлетики. У багатоборстві у жінок завершені три види програми з семи.

Нагадаємо, що після двох видів Анастасія Мохнюк займала четверте місце, а Аліна Федорова - 20-е.

У третьому виді - штовханні ядра - Мохнюк показала результат 13,83 метра і зберегла четверте місце в генеральній класифікації. Федорова штовхнула ядро на 14,98 метра (другий результат на ЧС) і піднялася з 20-го на сьоме місце в загальному заліку.

У суботу будуть розіграні три комплекти медалей на чемпіонаті світу: марафон у чоловіків виграв Гірман Гебреселассіє з Еритреї, пізніше стануть відомі переможці у штовханні ядра у жінок і бігу на 10000 метрів у чоловіків.

Ви зараз переглядаєте новину "ЧС в Пекіні: Мохнюк зберегла четверте місце після третього виду в семиборстві". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"