ЧС в Пекіні: українцю не вистачило 32 секунд до "бронзи" в ходьбі на 20 км

23 Серпня 2015, 11:44

Ігор Главан показав свій найкращий результат у сезоні і кваліфікувався на Олімпіаду-2 016

У Пекіні проходить другий день чемпіонату світу з легкої атлетики.

Іспанець Мігель Анхель Лопес завоював золото в спортивній ходьбі на дистанції 20 кілометрів. Лопес фінішував з часом 1:00 19 хвилин і 14 секунд. "Срібло" завоював китаєць Ван Чжень - 1.19,29. Третім став канадець Бенжамін Торн - 1.19,57.

Українець Ігор Главан відстав від Торна на 32 секунди і фінішував на четвертій місці. Цікаво, що це другий поспіль чемпіонат світу, на якому Іван зупиняється за крок від медалі.

Ігор Главан показав свій найкращий результат у сезоні і кваліфікувався на Олімпіаду-2016.

Пізніше сьогодні пройде фінал у метанні молота (13:30) і штовханні ядра (14:30) у чоловіків, а також у спринті на 100 метрів (16:15).

Ви зараз переглядаєте новину "ЧС в Пекіні: українцю не вистачило 32 секунд до "бронзи" в ходьбі на 20 км". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"